Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Odkazy

logo irop

 

 

Hlášení poruch osvětlení

Rozklikněte odkaz níže a vyplníte formulář. Typ závady, obec, ulice nevyplňovat - nelze, číslo stožáru - nevyplňovat - zatím nefunkční, popis místa - zde uveďte před jakým číslem popisným nebo popište místo, kde lampa nesvítí a dále kontakt na Vás. 

Děkujeme, že se s námi staráte o osvětlení!!!

http://www.medios-mk.cz/hlaseni-poruch/

medios

 

 

 

 

 

http://www.ny-ko.cz

 

logo

 

   ...něco o Podlipansku...

podlipsko  

 

 

Facebook

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 16
TÝDEN: 643
CELKEM: 609516

Obsah

Oslavy 100 let vzniku Československa

Datum konání:
28. 10. 2018 od 15:30 do 17:00
Typ akce:
"akce pro celou rodinu"
Místo konání:
Obec Tatce - Podedvorem 81, Tatce

100. výročí vzniku republiky se kvapem blíží. V neděli 28.10.2018 v 15:30 si i tady u nás připomeneme události před 100 lety. Začneme položením květin u památníku padlých v 1. světové válce a připomenutím si tehdejších událostí. Zajímá vás, jak se zpráva o vzniku republiky dostala do Tatců? Kdy a kde vznikl právě zmiňovaný památník padlým a kolik stál? Kdy k němu přibyla socha ženy a dítěte a co symbolizuje? Nebo jiné zajímavosti, které nás vrátí do doby dávno minulé a snad nám připomenout důležitost samostatnosti a svobody a v každém z nás objeví alespoň kousíček národní hrdosti a připomenou náležitost k této zemi a obci. V rámci oslavy tak významného výročí si poslechneme a možná i zazpíváme s pražským souborem Cantina, jehož členkou je naše rodačka, Lucka Böhmová, rozená Doležalová. Zazní také písnička spojená s naším prvním prezidentem T.G. Masarykem, "Ach synku, synku" a samozřejmě naše státní hymna. Zpívat se bude venku pod lípou tak samozřejmostí bude něco na zahřátí, svařené víno nebo čaj. Určitě nebudeme bránit nikomu, kdo by chtěl provětrat domácí troubu a přinést na ochutnání něco ze svého pekařského umění!!! Těšíme se v neděli, 28. října 2018 v 15:30 hodin.

Zobrazit více

Zájezd na divadelní představení Parfém v podezření do divadla Radka Brzobohatého

Datum konání:
24. 9. - 1. 11. 2018 začátek od 10:27
Typ akce:
"ostatní (divadlo)"
Místo konání:
Divadlo RB - Opletalova 5/7, Praha

OBEC TATCE pořádá zájezd na divadelní představení „Parfém v podezření“ divadlo Radka Brzobohatého ve čtvrtek 1.11.2018Vstupenky jsou v předprodeji na obecním úřadu vstupenka + doprava 390 Kč odjezd autobusem v 16:30 od OBECNÍHO ÚŘADU

Zobrazit více